DCM27W2SK52
Hua Hua
Tau Wae: DCM27W2SK52
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 27POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.DCM27W2SK52.pdf2.DCM27W2SK52.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 378 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 378 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCM27W2SK52
Tau Wae DCM27W2SK52 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 27POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 378 pcs Pepa Raraunga 1.DCM27W2SK52.pdf2.DCM27W2SK52.pdf
Waea Wire 8-26 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) - 27W2
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Gold Plated Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 27 (25 + 2 Coax or Power)
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 27 (25 + 2 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 7.5A