DCM25W3SZ
Hua Hua
Tau Wae: DCM25W3SZ
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 25POS
Ngā Rauemi: DCM25W3SZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCM25W3SZ
Tau Wae DCM25W3SZ Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 25POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5061 pcs Pepa Raraunga DCM25W3SZ.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga - Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) - 25W3
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 25 (22 + 3 Coax or Power)
Momo Tae - Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakaahuatanga Taipitopito 25 (22 + 3 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 7.5A