DCM25W3S
Hua Hua
Tau Wae: DCM25W3S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DCM25W3S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCM25W3S
Tau Wae DCM25W3S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7297 pcs Pepa Raraunga DCM25W3S.pdf
Waea Wire 8-26 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) - 25W3
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 25 (22 + 3 Coax or Power)
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 25 (22 + 3 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 7.5A
Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included) Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā - Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub, Combo Tae Black
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DCM25W3S300N
DCM25W3S300N
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
I roto i te taonga: 4520 pcs
Tikiake: DCM25W3S300N.pdf
RFQ
DCM25W3PNM
DCM25W3PNM
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
I roto i te taonga: 1484 pcs
Tikiake: DCM25W3PNM.pdf
RFQ
DCM25W3PNM77
DCM25W3PNM77
Kaihanga: Cannon
Tikiake: DCM25W3PNM77.pdf
DCM25W3S1A5NA191
DCM25W3S1A5NA191
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Tikiake: DCM25W3S1A5NA191.pdf
DCM25W3S1A9NA191
DCM25W3S1A9NA191
Tikiake: DCM25W3S1A9NA191.pdf
DCM25W3PNMBK52
DCM25W3PNMBK52
Tikiake: DCM25W3PNMBK52.pdf
DCM25W3PZ
DCM25W3PZ
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
Tikiake: DCM25W3PZ.pdf
DCM25W3S1AFNA191
DCM25W3S1AFNA191
Tikiake: DCM25W3S1AFNA191.pdf
DCM25W3S0L4A191
DCM25W3S0L4A191
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Tikiake: DCM25W3S0L4A191.pdf
DCM25W3PN
DCM25W3PN
Tikiake: DCM25W3PN.pdf
DCM25W3PNMB
DCM25W3PNMB
Tikiake: DCM25W3PNMB.pdf
DCM25W3S0L4A191A197
DCM25W3S0L4A191A197
Tikiake: DCM25W3S0L4A191A197.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel