DCM21WA4SX
Hua Hua
Tau Wae: DCM21WA4SX
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 21POS
Ngā Rauemi: DCM21WA4SX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCM21WA4SX
Tau Wae DCM21WA4SX Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 21POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3499 pcs Pepa Raraunga DCM21WA4SX.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga - Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) - 21WA4
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 21 (17 + 4 Coax or Power)
Momo Tae - Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)