DCE37S-F179
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCE37S-F179
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT WW
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCE37S-F179
Tau Wae DCE37S-F179 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT WW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2624 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Wire Wrap Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa Original D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa DCE37SF179
IDCE37S-F179
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Thermoplastic Feature Feature Board Side (4-40)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DCE37S0L4A191-161
DCE37S0L4A191-161
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
I roto i te taonga: 5702 pcs
Tikiake: DCE37S0L4A191-161.pdf
RFQ
DCE37S
DCE37S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
I roto i te taonga: 6966 pcs
Tikiake: DCE37S.pdf
RFQ
Tikiake: DCE37S0L4A190-146.pdf
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 37 F SOD CLIN G ZINC