DC37S-A183
Hua Hua
Tau Wae: DC37S-A183
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DC37S-A183
Tau Wae DC37S-A183 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 8926 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 20-28 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa Original D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa DC37SA183
IDC37S-A183
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Thermoplastic Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DC37PVTI
DC37PVTI
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 37 M PCB STR G TIN IND
I roto i te taonga: 6374 pcs
Tikiake:
RFQ
DC37S064TLF
DC37S064TLF
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 37P STR SLDR CUP
I roto i te taonga: 84177 pcs
Tikiake: DC37S064TLF.pdf
RFQ
DC37PV
DC37PV
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Tikiake: DC37PV.pdf
DC37S0L2A190A197
DC37S0L2A190A197
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
Tikiake: DC37S0L2A190A197.pdf
DC37PU
DC37PU
Tikiake: DC37PU.pdf
DC37S065TLF
DC37S065TLF
Kaihanga: Amphenol FCI
Tikiake: DC37S065TLF.pdf
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 37 M PCB STR G ZINC
Tikiake:
DC37S064HTLF
DC37S064HTLF
Tikiake: DC37S064HTLF.pdf
DC37S
DC37S
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Tikiake: DC37S.pdf
DC37S0L2A191A197
DC37S0L2A191A197
Tikiake: DC37S0L2A191A197.pdf
Whakaahuatanga: DSUB 37 F SOD G ZINC
DC37S0L4A190
DC37S0L4A190
Tikiake: DC37S0L4A190.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel