DBMX25POL4A191K87
Hua Hua
Tau Wae: DBMX25POL4A191K87
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBMX25POL4A191K87
Tau Wae DBMX25POL4A191K87 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 5129 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 25
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Feature Feature Board Side (M3)
Ngā āhuatanga Grounding Indents Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal