DBMR17W2SK52
Hua Hua
Tau Wae: DBMR17W2SK52
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DBMR17W2SK52.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 563 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 563 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBMR17W2SK52
Tau Wae DBMR17W2SK52 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 563 pcs Pepa Raraunga DBMR17W2SK52.pdf
Waea Wire 8-26 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) - 17W2
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Gold Plated Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 17 (15 + 2 Coax or Power)
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)