DBMP13X3SJA197
Hua Hua
Tau Wae: DBMP13X3SJA197
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: DBMP13X3SJA197.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBMP13X3SJA197
Tau Wae DBMP13X3SJA197 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2918 pcs Pepa Raraunga DBMP13X3SJA197.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 13 (10 + 3 Coax)
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Board Side (4-40) Ngā āhuatanga Mounting Brackets, Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 13 (10 + 3 Coax) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 5A, 7.5A