DBMMY21W1SM
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DBMMY21W1SM
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN DSUB RCPT 21POS PNL MNT SLD
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBMMY21W1SM
Tau Wae DBMMY21W1SM Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN DSUB RCPT 21POS PNL MNT SLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2461 pcs Pepa Raraunga
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Copper Alloy Tuhinga -
Patohia nga huanga - Whakamutunga Solder
Raupapa MIL-DTL-24308, Combo D®, D*MM RoHS Tūnga Bulk
Pitch - Hononga - Ētahi Ingoa IDBMMY21W1SM
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 21 (20 + 1 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga DBMMY21W1SM Te roa - te Whakauru Whakaraunga i raro iho -
Whakaahuatanga CONN DSUB RCPT 21POS PNL MNT SLD Te Whakatauranga o Naianei (Ma te Whakaaetanga) Housing/Shell (Unthreaded)
Whakatauranga onamata 7.5A Puka Puka Whakapā 3 (DB, B) - 21W1