DBMMD13W3SJ
Hua Hua
Tau Wae: DBMMD13W3SJ
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBMMD13W3SJ
Tau Wae DBMMD13W3SJ Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2920 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 13 (10 + 3 Coax or Power)
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40) Ngā āhuatanga Mounting Brackets, Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 13 (10 + 3 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 7.5A