| Tau Wae | DBMM-25P-F179 | Kaihanga | Cannon |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT WW | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 2542 pcs | Pepa Raraunga | DBMM-25P-F179.pdf |
| Waea Wire | - | Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Wire Wrap | Rahi Rahi, Tahora Hononga | 3 (DB, B) |
| Rauemi Tae, Whakaoti | Steel, Yellow Chromate Plated Zinc | Raupapa | 24308-Style, D*MM |
| Packaging | Bulk | Ētahi Ingoa | 051522-0069 515220069 DBMM25PF179 IDBMM25PF179 IDBMM25PF179-ND |
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C | Tau o nga Rarangi | 2 |
| Tau o nga Tauranga | 25 | Momo Tae | Panel Mount, Through Hole |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 | Te Tae Kaituku Taeke | 12 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Contains lead / RoHS non-compliant | Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | - | Whakaahuatanga Taipitopito | 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector |
| Whakatauranga onamata | 7.5A | Momo Hoapā | Signal |