DBMK13W3PNMB
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DBMK13W3PNMB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 13POS
Ngā Rauemi: DBMK13W3PNMB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBMK13W3PNMB
Tau Wae DBMK13W3PNMB Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 13POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1042 pcs Pepa Raraunga DBMK13W3PNMB.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga - Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 13 (10 + 3 Coax or Power)
Momo Tae - Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)