DBMG17C2PJK87
Hua Hua
Tau Wae: DBMG17C2PJK87
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: 1.DBMG17C2PJK87.pdf2.DBMG17C2PJK87.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBMG17C2PJK87
Tau Wae DBMG17C2PJK87 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4507 pcs Pepa Raraunga 1.DBMG17C2PJK87.pdf2.DBMG17C2PJK87.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) - 17W2
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDBMG17C2PJK87
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 17 (15 + 2 Coax) Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Whakaahuatanga Taipitopito 17 (15 + 2 Coax) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 5A, 7.5A