DBMF21W1SR
Hua Hua
Tau Wae: DBMF21W1SR
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: DBMF21W1SR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBMF21W1SR
Tau Wae DBMF21W1SR Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4127 pcs Pepa Raraunga DBMF21W1SR.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) - 21W1
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 21 (20 + 1 Coax or Power)
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub, Combo
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DBMF17W2SA156
DBMF17W2SA156
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT
I roto i te taonga: 7628 pcs
Tikiake: DBMF17W2SA156.pdf
RFQ
DBMF21W1S
DBMF21W1S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT