DBMF13W3PK87
Hua Hua
Tau Wae: DBMF13W3PK87
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DBMF13W3PK87.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBMF13W3PK87
Tau Wae DBMF13W3PK87 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 11301 pcs Pepa Raraunga DBMF13W3PK87.pdf
Waea Wire 8-26 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDBMF13W3PK87
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 13 (10 + 3 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)