DBME13X3PJK87
Hua Hua
Tau Wae: DBME13X3PJK87
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: 1.DBME13X3PJK87.pdf2.DBME13X3PJK87.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBME13X3PJK87
Tau Wae DBME13X3PJK87 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2062 pcs Pepa Raraunga 1.DBME13X3PJK87.pdf2.DBME13X3PJK87.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDBME13X3PJK87
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 13 (10 + 3 Coax) Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Feature Feature Board Side (4-40)
Whakatauranga onamata 5A, 7.5A Momo Hoapā Coax and Signal