DBMC25SJK126
Hua Hua
Tau Wae: DBMC25SJK126
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBMC25SJK126
Tau Wae DBMC25SJK126 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3459 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 25
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Board Side (4-40) Ngā āhuatanga Board Lock, Mounting Brackets
Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 7.5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā Machined Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub Tae Black
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DBMC5H5PJK127
DBMC5H5PJK127
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 5POS R/A SOLDER
I roto i te taonga: 5040 pcs
Tikiake: DBMC5H5PJK127.pdf
RFQ
DBMC5C5SJA197
DBMC5C5SJA197
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 5POS R/A SOLDER