DBMAY44PNMBK52
Hua Hua
Tau Wae: DBMAY44PNMBK52
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 761 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 761 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBMAY44PNMBK52
Tau Wae DBMAY44PNMBK52 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 761 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 22-28 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Crimp Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Gold Plated Raupapa D*MA
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 44
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub, High Density
Tae - Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DBMAY44PMNMBK52
DBMAY44PMNMBK52
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: DSUB 44 M PCB R/A HD G50 GOLD
I roto i te taonga: 275 pcs
Tikiake: DBMAY44PMNMBK52.pdf
RFQ
DBMAY44P
DBMAY44P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
I roto i te taonga: 1539 pcs
Tikiake:
RFQ
DBMAY25SNMB
DBMAY25SNMB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
I roto i te taonga: 5369 pcs
Tikiake:
DBMAY44PNM
DBMAY44PNM