DBMAY25PNMBK52F0
Hua Hua
Tau Wae: DBMAY25PNMBK52F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 25 M CRIMP FLOA NMB
Ngā Rauemi: DBMAY25PNMBK52F0.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBMAY25PNMBK52F0
Tau Wae DBMAY25PNMBK52F0 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 1481 pcs Pepa Raraunga DBMAY25PNMBK52F0.pdf
Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Gold Plated
Whakaotihia te Putea i te Huka 50µin (1.27µm) Raupapa D*MA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDBMAY25PNMBK52F0
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Nga Takahanga Tae 200
Tiaki Ingoa - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Thermoplastic
Whakaahuatanga Taipitopito Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position Momo Hoapā Signal
Momo Hononga Plug for Male Contacts Kāhua Hononga D-Sub
Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DBMAY25PK87F0
DBMAY25PK87F0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: DSUB 25 M CRIMP FLOA 50 T
I roto i te taonga: 4972 pcs
Tikiake: DBMAY25PK87F0.pdf
RFQ
DBMAY25PNMBK52
DBMAY25PNMBK52
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT