DBMAY-25S-F0
Hua Hua
Tau Wae: DBMAY-25S-F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN DSUB RCPT 25POS HSG
Ngā Rauemi: DBMAY-25S-F0.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBMAY-25S-F0
Tau Wae DBMAY-25S-F0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN DSUB RCPT 25POS HSG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6044 pcs Pepa Raraunga DBMAY-25S-F0.pdf
Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa D*MA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 050911-0419
DBMAY25SF0
IDBMAY25SF0
IDBMAY25SF0-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Nga Takahanga Tae 200
Tiaki Ingoa - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Thermoplastic
Whakaahuatanga Taipitopito Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position Momo Hoapā Signal