DBMAR25S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DBMAR25S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN DSUB RCPT 25POS PNL MNT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBMAR25S
Tau Wae DBMAR25S Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN DSUB RCPT 25POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3988 pcs Pepa Raraunga
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Copper Alloy Tuhinga 20-28 AWG
Patohia nga huanga - Whakamutunga Crimp
Aronga Whakatika Signal Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Raupapa MIL-DTL-24308, D*MA RoHS Tūnga Bulk
Pitch - Hononga - Ētahi Ingoa IDBMAR25S
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga DBMAR25S Te roa - te Whakauru Whakaraunga i raro iho -
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Crimp
Whakaahuatanga CONN DSUB RCPT 25POS PNL MNT Te Whakatauranga o Naianei (Ma te Whakaaetanga) Housing/Shell (Unthreaded)
Whakatauranga onamata 7.5A Puka Puka Whakapā 3 (DB, B)
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold Whakamahi Hononga D-Sub
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Taara Taea -
Te Whakauru Backset Machined
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DBMAR25P
DBMAR25P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
I roto i te taonga: 3488 pcs
Tikiake:
RFQ
DBMAR25S
DBMAR25S
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 25 F CRIMP R FLOA G30 Z