DBMAMT44PNM-F225
Hua Hua
Tau Wae: DBMAMT44PNM-F225
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBMAMT44PNM-F225
Tau Wae DBMAMT44PNM-F225 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1233 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Crimp Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti Stainless Steel Raupapa 24308-Style, D*MAM
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 44
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Cable Side (M3) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 7.5A