DBMAME44PA101F0
Hua Hua
Tau Wae: DBMAME44PA101F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 44 M CRIMP F0 HD CLIN CA
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBMAME44PA101F0
Tau Wae DBMAME44PA101F0 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 1239 pcs Pepa Raraunga
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa 24308-Style, D*MAM
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 44
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Nga Takahanga Tae - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa - Feature Feature Cable Side (4-40)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Whakaahuatanga Taipitopito Plug, Male Pins Housing D-Sub, High Density Connector 44 Position Momo Hoapā Signal
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub, High Density
Tae Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DBMAMF25P
DBMAMF25P
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 25 M CRIMP FLOA G50 ZIN
I roto i te taonga: 3440 pcs
Tikiake:
RFQ
DBMAMF25PA101
DBMAMF25PA101
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: DBMAMF25PA101
I roto i te taonga: 2478 pcs
Tikiake:
RFQ
DBMAME44PA101
DBMAME44PA101
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT