DBMA25PNMBK47F0
Hua Hua
Tau Wae: DBMA25PNMBK47F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 25 M NMB
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBMA25PNMBK47F0
Tau Wae DBMA25PNMBK47F0 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 1187 pcs Pepa Raraunga
Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Gold Plated
Whakaotihia te Putea i te Huka 50µin (1.27µm) Raupapa D*MA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDBMA25PNMBK47F0
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Nga Takahanga Tae 200
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Thermoplastic
Whakaahuatanga Taipitopito Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position Momo Hoapā Signal
Momo Hononga Plug for Male Contacts Kāhua Hononga D-Sub
Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DBMA25PNMBF0
DBMA25PNMBF0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: DSUB 25 M CRIMP NMB CAD
I roto i te taonga: 2015 pcs
Tikiake:
RFQ
DBMA25PNMBK52F0
DBMA25PNMBK52F0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: DSUB 25 M CRIMP NMB
I roto i te taonga: 1412 pcs
Tikiake: DBMA25PNMBK52F0.pdf
RFQ
DBMA25PNMB
DBMA25PNMB
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT