DBM25SNA222
Hua Hua
Tau Wae: DBM25SNA222
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: DBM25SNA222.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBM25SNA222
Tau Wae DBM25SNA222 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 5323 pcs Pepa Raraunga DBM25SNA222.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Gold Plated Raupapa D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDBM25SNA222
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 7.5A