DBM25S1B7N
Hua Hua
Tau Wae: DBM25S1B7N
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 25POS
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBM25S1B7N
Tau Wae DBM25S1B7N Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 25POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5087 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga - Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 25
Momo Tae - Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Feature Feature -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal