DBM25PTK127
Hua Hua
Tau Wae: DBM25PTK127
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBM25PTK127
Tau Wae DBM25PTK127 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2736 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDBM25PTK127
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Grounding Indents Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DBM25PT
DBM25PT
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER