DBM25P1A5N
Hua Hua
Tau Wae: DBM25P1A5N
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBM25P1A5N
Tau Wae DBM25P1A5N Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4567 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 25
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Mounting Brackets Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DBM25P1A0NA190K87
DBM25P1A0NA190K87
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
I roto i te taonga: 5872 pcs
Tikiake:
RFQ
DBM25P0L4A191K87
DBM25P0L4A191K87
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
I roto i te taonga: 5406 pcs
Tikiake:
RFQ
DBM25P1A5NA190
DBM25P1A5NA190