DBM21W1SN
Hua Hua
Tau Wae: DBM21W1SN
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 21P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: DBM21W1SN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBM21W1SN
Tau Wae DBM21W1SN Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 7420 pcs Pepa Raraunga DBM21W1SN.pdf
Packaging Bulk Ētahi Ingoa DBM21W1SNPG
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 21 (20 + 1 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub, Combo
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DBM21W1SNMB77
DBM21W1SNMB77
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT
I roto i te taonga: 399 pcs
Tikiake: DBM21W1SNMB77.pdf
RFQ
DBM21W1SNMBK52
DBM21W1SNMBK52
Kaihanga: Cannon