DBM17W2S1B0N
Hua Hua
Tau Wae: DBM17W2S1B0N
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 17POS
Ngā Rauemi: DBM17W2S1B0N.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBM17W2S1B0N
Tau Wae DBM17W2S1B0N Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 17POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5802 pcs Pepa Raraunga DBM17W2S1B0N.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga - Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) - 17W2
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 17 (15 + 2 Coax or Power)
Momo Tae - Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Feature Feature -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)