DBM17W2PF179A
DBM17W2PF179A
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT WW
I roto i te taonga: 3107 pcs
Tikiake: DBM17W2PF179A.pdf
RFQ
DBM17W2PF
DBM17W2PF
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
I roto i te taonga: 4638 pcs
Tikiake: DBM17W2PF.pdf
RFQ
DBM17W2PK87
DBM17W2PK87
Whakaahuatanga: COMBO 17W2 M SOD G TIN
Tikiake:
DBM17W2PK52
DBM17W2PK52
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT
Tikiake: DBM17W2PK52.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel