DBM17W2P0L2A191
Hua Hua
Tau Wae: DBM17W2P0L2A191
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 17P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: DBM17W2P0L2A191.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBM17W2P0L2A191
Tau Wae DBM17W2P0L2A191 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 5564 pcs Pepa Raraunga DBM17W2P0L2A191.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) - 17W2
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 17 (15 + 2 Coax or Power)
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub, Combo
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DBM17W2P1A5NA190
DBM17W2P1A5NA190
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
I roto i te taonga: 5570 pcs
Tikiake: DBM17W2P1A5NA190.pdf
RFQ
DBM17W2P
DBM17W2P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT