DBM13W3SNMBK52
Hua Hua
Tau Wae: DBM13W3SNMBK52
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.DBM13W3SNMBK52.pdf2.DBM13W3SNMBK52.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 530 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 530 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBM13W3SNMBK52
Tau Wae DBM13W3SNMBK52 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 530 pcs Pepa Raraunga 1.DBM13W3SNMBK52.pdf2.DBM13W3SNMBK52.pdf
Waea Wire 8-26 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Gold Plated Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDBM13W3SNMBK52
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 13 (10 + 3 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)