DBM13W3SA222
Hua Hua
Tau Wae: DBM13W3SA222
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.DBM13W3SA222.pdf2.DBM13W3SA222.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBM13W3SA222
Tau Wae DBM13W3SA222 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4166 pcs Pepa Raraunga 1.DBM13W3SA222.pdf2.DBM13W3SA222.pdf
Waea Wire 8-26 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Gold Plated Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDBM13W3SA222
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 13 (10 + 3 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 13 (10 + 3 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 7.5A