DBM13C3P1AFNA191K87
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DBM13C3P1AFNA191K87
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: DBM13C3P1AFNA191K87.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBM13C3P1AFNA191K87
Tau Wae DBM13C3P1AFNA191K87 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5760 pcs Pepa Raraunga DBM13C3P1AFNA191K87.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 13 (10 + 3 Coax)
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 5A, 7.5A Momo Hoapā Coax and Signal