DBJK25P4-0L4
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DBJK25P4-0L4
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBJK25P4-0L4
Tau Wae DBJK25P4-0L4 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 4457 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin Plated Raupapa D*JK
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 25
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Filter, Shielded Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Signal