DBE25P0L2A191
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DBE25P0L2A191
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBE25P0L2A191
Tau Wae DBE25P0L2A191 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 5531 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa Original D
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 25
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Feature Feature Board Side (4-40)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DBE25P
DBE25P
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 25 M SOD CLIN G ZINC
I roto i te taonga: 13723 pcs
Tikiake:
RFQ
DBE25P-F179-K87
DBE25P-F179-K87
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT WW
I roto i te taonga: 1692 pcs
Tikiake:
RFQ
DBE25P0L2
DBE25P0L2
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
DBE0340V2PC
DBE0340V2PC
Kaihanga: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 132W
Tikiake: DBE0340V2PC.pdf
DBE25P0L2K87-146
DBE25P0L2K87-146
Tikiake: DBE25P0L2K87-146.pdf
DBE25P0L2A191-146
DBE25P0L2A191-146
DBE25P0L2A191K87-146
DBE25P0L2A191K87-146
DBE25P-F179
DBE25P-F179
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT