DB25S1AFNA197
Hua Hua
Tau Wae: DB25S1AFNA197
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: DB25S1AFNA197.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DB25S1AFNA197
Tau Wae DB25S1AFNA197 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4651 pcs Pepa Raraunga DB25S1AFNA197.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa Original D
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 25
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Mounting Brackets Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DB25S1AFNA190A197
DB25S1AFNA190A197
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
I roto i te taonga: 5738 pcs
Tikiake: DB25S1AFNA190A197.pdf
RFQ
DB25S1AUNA191A197
DB25S1AUNA191A197
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 5981 pcs
Tikiake:
RFQ
DB25S1AFN
DB25S1AFN