DB25S-C33F92
Hua Hua
Tau Wae: DB25S-C33F92
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DB25S-C33F92
Tau Wae DB25S-C33F92 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5850 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 20-28 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa Original D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa DB25SC33F92
IDB25S-C33F92
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Diallyl Phthalate (DAP)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā Machined Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub Tae -
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DB25S
DB25S
Kaihanga: Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga: DSUB 25 F SOD G ZINC
I roto i te taonga: 17231 pcs
Tikiake:
RFQ
DB25PVTI
DB25PVTI
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 25 M PCB STR G TIN IND
I roto i te taonga: 9109 pcs
Tikiake:
RFQ
DB25S0L2A190
DB25S0L2A190
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
DB25PV
DB25PV
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 25 M PCB STR G ZINC
DB25S065HTLF
DB25S065HTLF
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25P STR SLDR CUP
Tikiake: DB25S065HTLF.pdf
DB25S065TLF
DB25S065TLF
Kaihanga: Amphenol FCI
Tikiake: DB25S065TLF.pdf
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT