DAUY15SF0
Hua Hua
Tau Wae: DAUY15SF0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 15 F CRIMP F0 D FLO F0 Z
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAUY15SF0
Tau Wae DAUY15SF0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga DSUB 15 F CRIMP F0 D FLO F0 Z Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 11371 pcs Pepa Raraunga
Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A) Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa D*U
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 15
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Nga Takahanga Tae - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Glass Filled
Whakaahuatanga Taipitopito Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 15 Position Momo Hoapā Signal