DAUK15SF0
Hua Hua
Tau Wae: DAUK15SF0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 15 F CRIMP F0 .154 MH ZIN
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAUK15SF0
Tau Wae DAUK15SF0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga DSUB 15 F CRIMP F0 .154 MH ZIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 21083 pcs Pepa Raraunga
Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A) Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa D*U
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 15
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Nga Takahanga Tae - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Glass Filled
Whakaahuatanga Taipitopito Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 15 Position Momo Hoapā Signal
Momo Hononga Receptacle for Female Contacts Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black
Ngā Hua e hāngai ana
DAUF15ST
DAUF15ST
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 15 F CRIMP FLOA G30 TIN
I roto i te taonga: 11586 pcs
Tikiake:
RFQ
DAUK15S
DAUK15S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT