DAUE15PK87F0
Hua Hua
Tau Wae: DAUE15PK87F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 15 M CRIMP F0 CLIN TIN
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAUE15PK87F0
Tau Wae DAUE15PK87F0 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 16480 pcs Pepa Raraunga
Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A) Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa D*U
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 15
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Nga Takahanga Tae - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Feature Feature Board Side (4-40) Ngā āhuatanga Shielded
Rauemi Dielectric Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Glass Filled Whakaahuatanga Taipitopito Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 15 Position
Momo Hoapā Signal Momo Hononga Plug for Male Contacts
Kāhua Hononga D-Sub Tae Black
Ngā Hua e hāngai ana
DAUE15PK87
DAUE15PK87
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
I roto i te taonga: 8334 pcs
Tikiake: DAUE15PK87.pdf
RFQ
DAUE15PF0
DAUE15PF0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: DSUB 15 M CRIMP F0 ZINC
I roto i te taonga: 14882 pcs
Tikiake:
RFQ
DAUE15ST
DAUE15ST
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 15 F CRIMP CLIN F0 TIN
Tikiake:
DAUE15P
DAUE15P
Tikiake: DAUE15P.pdf
DAUE15S
DAUE15S
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 15 F CRIMP CLIN G30 ZIN