DAU15PAD
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DAU15PAD
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 15POS R/A CRIMP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAU15PAD
Tau Wae DAU15PAD Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 15POS R/A CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3978 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Crimp Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa D*U
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 15
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Mounting Brackets Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Stamped
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DAU-15S-F0R
DAU-15S-F0R
Kaihanga: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: CONN DSUB 15POS
I roto i te taonga: 12950 pcs
Tikiake: DAU-15S-F0R.pdf
RFQ
DAU-15SF-F0
DAU-15SF-F0
I roto i te taonga: 21821 pcs
Tikiake: DAU-15SF-F0.pdf
RFQ
DAU15PADK87
DAU15PADK87
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A CRIMP