DAMN15SNA101
Hua Hua
Tau Wae: DAMN15SNA101
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: DAMN15SNA101.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAMN15SNA101
Tau Wae DAMN15SNA101 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 3840 pcs Pepa Raraunga DAMN15SNA101.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Raupapa D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDAMN15SNA101
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Board Lock Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DAMN3C3PNK87
DAMN3C3PNK87
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN DSUB PLUG 3POS PNL MNT SLDR
I roto i te taonga: 4809 pcs
Tikiake: DAMN3C3PNK87.pdf
RFQ
DAMN15SZA197
DAMN15SZA197
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
I roto i te taonga: 3462 pcs
Tikiake: DAMN15SZA197.pdf
RFQ
DAMN15S
DAMN15S
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT