DAMMC11X1PJK87
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DAMMC11X1PJK87
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 11POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: DAMMC11X1PJK87.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAMMC11X1PJK87
Tau Wae DAMMC11X1PJK87 Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 11POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3196 pcs Pepa Raraunga DAMMC11X1PJK87.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Copper Alloy Tuhinga -
Patohia nga huanga - Whakamutunga Solder
Aronga Whakatika Coax and Signal Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Steel, Tin-Nickel Plated
Raupapa MIL-DTL-24308, Combo D®, D*MM RoHS Tūnga Bulk
Pitch - Hononga - Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 11 (10 + 1 Coax)
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DAMMC11X1PJK87
Whakaahua nui 11 (10 + 1 Coax) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 11POS R/A SOLDER
Te Whakatauranga o Naianei (Ma te Whakaaetanga) Board Side (4-40) Whakatauranga onamata 5A, 7.5A
Puka Puka Whakapā 2 (DA, A) - 11C1, 11W1 Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Whakamahi Hononga D-Sub, Combo Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Taara Taea 50µin (1.27µm) Te Whakauru Backset Machined
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DAMM7X2PP
DAMM7X2PP
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: COMBO 7W2 M PCB R/A G50 50O ZI
I roto i te taonga: 3709 pcs
Tikiake:
RFQ
DAMMC11C1PJ
DAMMC11C1PJ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 11POS R/A SOLDER
I roto i te taonga: 3321 pcs
Tikiake: DAMMC11C1PJ.pdf
RFQ
DAMMC11X1PJ
DAMMC11X1PJ