DAMM15SZA101
Hua Hua
Tau Wae: DAMM15SZA101
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: DAMM15SZA101.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAMM15SZA101
Tau Wae DAMM15SZA101 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 5444 pcs Pepa Raraunga DAMM15SZA101.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Raupapa 24308-Style, D*MM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDAMM15SZA101
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal