DAMM15PF179K87
Hua Hua
Tau Wae: DAMM15PF179K87
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT WW
Ngā Rauemi: DAMM15PF179K87.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAMM15PF179K87
Tau Wae DAMM15PF179K87 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT WW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4476 pcs Pepa Raraunga DAMM15PF179K87.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Wire Wrap Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa 24308-Style, D*MM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDAMM15PF179K87
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Grounding Indents Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal