DAMM11W1SF179A
Hua Hua
Tau Wae: DAMM11W1SF179A
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 11POS PNL MNT WW
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAMM11W1SF179A
Tau Wae DAMM11W1SF179A Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 11POS PNL MNT WW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3554 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Wire Wrap Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A) - 11C1, 11W1
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDAMM11W1SF179A
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 11 (10 + 1 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)