DAMM11W1P-A101
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DAMM11W1P-A101
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 11POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DAMM11W1P-A101.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAMM11W1P-A101
Tau Wae DAMM11W1P-A101 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 11POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6609 pcs Pepa Raraunga DAMM11W1P-A101.pdf
Waea Wire 8-26 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A) - 11C1, 11W1
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Raupapa 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa DAMM11W1PA101
IDAMM11W1P-A101
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 11 (10 + 1 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)